Joker Kimya

Deri kimyasalları sektörünün önde gelen kuruluşlarından FGL İNTERNATİONAL'ın Türkiye ; dünyanın önde gelen kimyasal devlerinden STAHL'in İzmir Serbest Bölge mümessili olan JOKER BOYA,  Türkiye genelinde deri sanayicilerimizin karşılaştığı teknik sorunları ortadan kaldırmak ve olabilecek  gelişmeleri ve yenilikleri takip ederek sanayicimize aktarmak üzere faaliyetlerini hızla sürdürmektedir.

Kuruluşunu Selman SAĞER' in gerçekleştirdiği firmada tüm çalışmalar, son derece titizlikle sanayicimizin tam anlamıyla isteklerini yerine getirmek amacıyla alt işlenti ve finisaj olmak üzere yenilenmiş ve son teknoloji ile donatılmış laboratuvarlarda yapılmaktadır. Tüm çalışmalar FGL ve STAHL'in teknik elemanları tarafından da desteklenmektedir.

Selman SAĞER; "Deri sektöründe; çoğu sanayicimizin başta üretim konusunda olmak üzere bazı yenilik arayışı içinde oldukları ya da en azından mevcut kalitelerini daha üst seviyelere taşımak istediklerini görmekteyiz. Biz, üretim konusunda deri sanayicilerimizin bu tip beklentilerine en kısa zamanda cevap vermek amacı ile tecrübeli bir kadro ile JOKER BOYA'yı kurduk. Misyonumuzu tüm dünyada modayı ve gündemi takip ederek, fark yaratacak çalışmaları müşterilerimizin beğenisine sunmak olarak belirledik.’’